אודותינו

כל הניסיון הרב שהצטבר  במשך השנים מועבר לתלמידים בעין טובה ויד רחבה, על כך יעידו מאות ואלפי תלמידינו

השאיפה שלנו

שבכל בית בישראל יכירו את התכנים והכלים הכל כך יעילים של ה-NLP, יקדמו את איכות חייהם ושל ילדיהם, ויאפשרו לעצמם חיים של שליטה והתפתחות מתמדת בכל תחום.
כמו כן מי שירצה להיות מאמן, מנחה או מטפל NLP ימצא את הגישה היותר תועלתית וישירה להגיע להישגים גבוהים ביותר בתחום. יזהר וסגל המורים בקורסים מראה, מלמד ומאמן איך להיות כמו אותם מטפלים ידועים ומוכרים בעולם שעשו נפלאות במהירות וביעילות.

מה אנחנו עושים

ללמוד במכללת “הכל אפשרי” זה ליהנות מכל העולמות, להרגיש בתוך משפחה, ללמוד ברמה גבוה, להסתקרן מחדש, לחצות גבולות, להתפתח ולצמוח, לשפר את החיים האישיים הן בזוגיות, משפחתיות, כלכלה וחברה, כמו כן שימת דגש על להיות בעל מקצוע ולצאת כ מנחה/מטפל רב אומן.
במכללת “הכל אפשרי” שמים דגש  על התפתחות אישית, טיפוח האישיות, הענקת כלים פרקטיים לשינוי שנבחנו כיעילים בתוך הקליניקה.
אנו משלבים שיטות שונות נוספות שמעשירות את ארגז הכלים של  הסטודנטים שלנו למיקסום הצלחתם.

אודות "הכל אפשרי"

זכינו שמכללת “הכל אפשרי”  ללימוד והנחיה תת מודע עומדת בניהולו של יזהר מחפוד רב אומן-טריינר NLP.

יזהר מחפוד העומד בראש  סגל ההוראה של המכללה הנו אחד מהמנטורים הגדולים בישראל. מביא עמו ניסיון של עשרות שנים בטיפול, הנחיה, הדרכה לימוד ואימון. יזהר מחפוד עוסק בהנחיה אישית בקליניקה פעילה מזה שנים רבות. כל הידע המצטבר מועבר לתלמידים במכללה, שיטת הלימוד והאימון שנלמדת במכללה הינה פרי הדרכה של למעלה מ 20 שנה שיזהר מחפוד עוסק בכך.

כל תלמיד במכללה הינו כמו בן, להכנס ללמוד בכיתה זה כמו להיות עוד בן משפחה, ההשקעה בכל תלמיד, העברת המסרים באופן ברור וקליט היחס החם הלבבי לכל אחד ואחת מתלמידיו הם לשם דבר בעולם האימון וההדרכה. אלפי תלמידים נהנו ונהנים מהדרכה מדויקת, מקצועית ועמוקה, יזהר מאפשר לכל תלמיד להגיע לשיאים חדשים והבנה עמוקה יותר ויותר מפעם לפעם. החומר מיד מיושם ומוסבר ישר לעולם המעשה. מי שירצה לשפר ולהתפתח בתחום המעניין אותו, ימצא את הכלים וההדרכה היותר מקדמת ומדויקת עבורו. מי שירצה להיות מאמן מנחה או מטפל NLP ימצא את הגישה היותר תועלתית וישירה להגיע להישגים גבוהים ביותר בתחום. יזהר בקורסים מראה מלמד ומאמן איך להיות כמו אותם מטפלים ידועים ומוכרים בעולם שעשו נפלאות במהירות וביעילות. שימת הדגש בקורסים הינו הביצוע המעשי בדרך של אומנות ממש.

במשך השנים יזהר אימן ולימד סטודנטים רבים שמגיעים להישגים טובים במיוחד וממשיכים את דרכו המיוחדת בטיפול בקליניקה ובהוראה.
סגל המרצים והמאמנים במכללה הינם הפירות של הלמידה וההשקעה הרבה שזכו ללמוד ולהתפתח בהשראתו של יזהר.
סגל המרצים והמורים הם מהשורה הראשונה של המטפלים והמרצים שיודעים את החומר הלימודי ומיומנים בהדרכה והובלת כיתה באופן יוצא מן הכלל.
במכללה לומדים במסלולים מגוונים המאפשרים להגיע לרמות גבוהות ובעומק רב. החל מסדנאות קצרות מעצימות ומלמדות, עד קורסים במסלולי הכשרה ייחודיים.

כל הנסיון הרב שהצטבר ומצטבר במשך השנים מועבר לתלמידים בעין טובה ויד רחבה, על כך יעידו מאות ואלפי תלמידיו של יזהר.
רבים התלמידים שלמדו במקומות אחרים  שבאים שוב ללמוד במכללה והם מעידים ומרגישים שהם לומדים ממש מחדש, מה שעושה את ההבדל הוא שיזהר לא רק מנטור או מרצה, המשמש דוגמא אישית, אלא גם מטפל ומנחה אנשים בפועל ממש בקליניקה פעילה והיתרון הגדול הזה והניסיון הרב בהנחיה וטיפול בא לידי ביטוי במסירת המידע וההדרכה, התלמידים מקבלים את המידע האמיתי העדכני והתכליתי ביותר.

"אני מאמין שלכל אדם ישנה האפשרות להצליח, לכל אדם ישנה האפשרות והזכות להביא את מי שהוא לידי ביטוי, אין אדם בכל הגלובוס שיכול לומר שהוא מיותר כי אחרת הוא לא היה כאן, לכל אדם יש תביעת אצבע ייחודית, תביעת עין ואוזן ייחודית, DNA ייחודי, כי הוא יחיד ומיוחד ואין כמוהו בכל הקוסמוס, אני יודע וראיתי זאת עשרות אלפי פעמים שכשהתלמיד מוכן המורה מגיע, לא כך? אתה אף פעם לא לבד!"
יזהר מחפוד
רב-אומן בהשקיית המוח לשדרוג לאיכות החיים
משתמשים
1
לייקים
1
שיתופים
8
קורסים

הלקוחות המרוצים שלנו