טלפון: 058-7257100 , דוא”ל: office@eipnlp.co.il

B.S.M CLINIC  השלב הסופר מקצועי

Strategy & Tactics for  B.S.M  Healing

קורס זה הנו קורס ייחודי פרי פיתוח של עבודה לאורך עשרות שנים, שיטה המשלבת גישה מיוחדת לפתרון בעיות גופניות ומנטליות הכוללת מודלים מדויקים ומלוטשים שבאמת עובדים בקליניקה.
השיטה משלבת את גישת ה- NLP הרפואי, סוגסטיות,  TLT, IEMT, רפואת אין סוף, שיטות מהקבלה.. ועוד שיטות ועקרונות רבים שמקדמים את ההצלחה עם כל אדם שיגיע לקליניקה..
מי שמעוניין בקליניקה עם שם טוב ולהציג הצלחות מופלאות, זה הקורס בשבילו. מי שמעוניין לחזק את הביטחון  בשימוש בידע שרכש במהלך השנים, זה הקורס שיקדם את הביטחון וישפר את המיומנויות שלו לרמת רב-אומן ויותר מכך.

קורס זה מיועד למי שיש לו הכשרה לעבודה בקליניקה באמצעות NLP או שיטה אחרת,  בקורס זה מעמיקים ומרחיבים את ההיכרות עם התת מודע, רוכשים ומפתחים מיומנויות נוספות חשובות ונצרכות להצלחת הטיפול ברמה ועומק שמאפשרת לעבוד על מגוון רחב מאוד של מצבים ומקרים בקליניקה. קורס זה אינו מומלץ למתחילים או למי שלא למד NLP בגישה מקצועית מתאימה.

בקורס זה לומדים את התכונות והשפה של התת מודע(לא מודע), מתרגלים ומתמחים בהעברת מסרים תת הכרתיים לביצוע שינויים וריפוי טבעי של הגוף והנפש. מכירים את הדינמיקה של החולי הפיזי והמנטלי ומובילים ומלמדים את האדם שידע לבצע שינוי וריפוי מהיר ועמוק שיכול להחזיק לשנים רבות ולכל החיים.

בקורס לומדים את השילוב המנצח של גוף, מחשבה ורוח
Body Spirit Mind  החלק של העבודה עם הרוח נעשה על פי 10 ספירות וחוכמת הקבלה וספר היצירה.
בקורס מתמקדים בשלושת חלקי הסינרגיה של המציאות האנושית
הקשר בין הרוח לנפש ולגוף, בקורס לומדים כיצד ומה לעשות על מנת לחבר בין שלושת החלקים הללו ועל ידי זה
להביא את האדם לאיזון בגוף, נפש, ורוח. בקורס נכיר את מפת הרוח הנלמדת מקורס רפואת אין סוף ומושתת על פי עקרונות הקבלה. תלמידי הקורס חווים חוויות מיוחדות היות וגם הם עוברים תהליך אישי שיסייע להם להנחות את הפציינטים שלהם
באופן נכון יותר, מי שחווה את התהליכים יש בידו להבין כיצד להעביר את החוויה לאחר. הקורס מיועד לאלו שכבר עובדים בקליניקה משלהם או מתעתדים לפתוח קליניקה.

הקורס מתפרס על פני 12 מפגשים 5 שעות כל מפגש.

B.S.M
BSM קורס הכשרה למטפלים ומוסמכי NLP
B.S.M יזהר מחפוד הכשרת מנחי NLP
B.S.M קורס משולב NLP PRACTITIONER למנחי NLP ומטפלים
B.S.M יזהר מחפוד
B.S.M קורס הכשרת מטפלי NLP

 

ליצירת קשר ופרטים
close slider
גלילה לראש העמוד