השירותים שלנו

האם אי פעם קרה לך שנתקעת עם רגשות שליליים,
ולא ידעת איך לשלוט או לנתב אותן?

האם אי פעם הרגשת שאתה יכול יותר ולא ידעת מה לעשות בדיוק?
אם אי פעם חיפשת דרכים מעשיות או עצות איך לשפר את החיים שלך או של אחרים
עם העזרה המקצועית שלנו, לעולם לא תהיה אובד עצות שוב.

מה אנחנו עושים

מלמדים, מאמנים, מדגימים, תומכים, ודואגים שתקבל את המידע האפקטיבי והיעיל ביותר לקידום המטרות שלך. ומסייעים ונותנים לך חכה - מלמדים אותך לדוג ומנחים אותך איך ליהנות לכל אורך הדרך!

השאיפה שלנו

שיהיו לנו תלמידים שמוכנים להשקיע בעצמם, מוכנים ללמוד ולהשתפר בשיפור מתמיד, נחושים להצליח, אוהבי הצלחות ומכווני מטרה. שנהיה המורים הנכונים בזמן הנכון. ושנצמח יחד ונפיץ טוב כמה שיותר לסביבה הקרובה והרחוקה שלנו.

מי אנחנו

בני אדם אנלפיסטים עם לב גדול שאוהבים אנשים, בעלי ניסיון עם רצון עז להעביר את הידע והחוכמה שלמדנו והתנסנו בה. אנו שליחים טובים לכל מי שרוצה בכך!

תוכנית ההכשרה

להיות רב-אומן של החיים

אנו יודעים בוודאות שכדי להנחות אנשים להיות מי שהם ומה שהם, המורה צריך להיות בעל ידע, ניסיון, פתיחות, נכונות, הבנה והכלה ושהוא נמצא בעצמו בשיפור עצמי מתמיד בלתי פוסק. סגל המורים שלנו ובראשם יזהר מחפוד שהינו בעל ידע נרחב ונסיון קליני הדרכה והכשרה מעל 25 שנה, מלמדים ומכשירים את הסטודנטים שלנו במסלול מובנה ובמודל ייחודי שמאפשר לכל סטודנט  להגיע לרמה מקצועית והתפתחות אישית באופן יוצא מן הכלל. מסלול הלמידה וההתפתחות במכללת הכל אפשרי הנו פרי ניסיון וידע רב מצטבר שמאמן ומלמד סטודנט בקצב נכון ומותאם אישית.
מסלול הלימודים תוכנן בקפידה על מנת שהתכנים העמוקים והחשובים יקלטו עמוק ויהפכו לחלק מהאישיות שלו. לדוגמא: מסלול הכשרה של  PRACTITIONER NLP הבסיסי שבכל מכללה נלמד בכ-18 מפגשים, במכללת הכל אפשרי המסלול הינו כ 38 מפגשים, התלמידים מרגישים את ההבדל העצום, רבים מגיעים ללמוד את תחום ה-NLP שוב במכללת הכל אפשרי, אף על פי שיש להם כבר הסמכה ממקום אחר,
הסיבה:, כך הם אומרים: “רוצים באמת לדעת NLP”, “פגשתי תלמידים שלכם, הם ממש אומנים, יש להם המון ידע,  לא למדנו את זה,, אני רוצה ללמוד שוב..”..

תוכנית ההכשרה

"הכל הולך אחר התחלה" קורס NLP LIFE

הבסיס להצלחה בכל תחום הוא: להכיר את היסודות והעקרונות עליהם מושתת אותו תחום, להתנסות ולהתרגל לתכנים, לשפה ולתרגול מעשי. 
לכן אנו יודעים ומאמינים שכדי להיכנס לתחום הכל כך מיוחד ומורכב נושא ה-NLP יש ללמוד ולהתרגל בהדרגה  את החומר והתכנים  בחיי היום יום, לרכוש מיומנויות והרגלים חדשים ולהתחיל לראות איך בחיי היום יום ה-NLP בא לידי ביטוי להעצמה, התפתחות ושיחרור מחסמים ומגבלות כל שהן. 
קורס NLP LIFE הינו למעשה קורס מקצועי לכל דבר, התכנים המועברים בקורס הם התכנים המקצועיים שנלמדים בקורס NLP PRACTITIONER  הידוע ומוכר בעולם ובישראל. אנחנו לקחנו את התכנים והתאמנו אותם כך שכל אדם יוכל ליהנות מהם בחיי היום יום, ללא צורך להגיע לקורסים מקצועיים ששם חלק גדול מהתכנים מיועד למטפלים וכדומה. קורס NLP LIFE הינו קורס שהותאם לכל אדם לשימוש יום יומי. המחיר של הקורס נקבע כמחיר חברתי על מנת שכל בית בישראל יוכל בקלות להיחשף וללמוד  את החומר החשוב הזה שמאפשר לכל אחד לשדרג את חייו באופן נפלא!
בשנה האחרונה יותר מ 600 איש הצטרפו לקורס NLP LIFE, בקורס אנחנו מדגימים הדגמות רבות כיצד נעשים שינויים מנטליים ואחרים בדקות על שינוי תפיסה בתת המודע. תלמידים המשתתפים בקורס זה חוזרים אומרים את המשפטים הבאים: “אם לא ראיתי לא האמנתי”, “זה קורס משנה חיים”. קורס מתפרס על פני 10 מפגשים בני 5 שעות כל מפגש.

תמיכה

להיות אומן NLP יישומי בקליניקה

לאחר שמסיימים את קורס NLP LIFE סטודנטים שחשוב להם להתמקצע יותר בתחום ומעוניינים להיות מומחים לעבודה עם תת המודע, עוברים לשלב הבא: קורס מקצועי לטיפול בקליניקה באמצעות NLP.
קורס זה הנו מותאם וממוקד לעבודה בקליניקה, ומטבע הדברים התכנים המועברים בו הנם ערוכים ומוסברים בהתאם לצרכים המעשיים שמטפל ניפגש בקליניקה. קורס זה הינו הקורס המוכר בעולם NLP PRCTITIONER אך עם תוספות ודיוקים רבים שמעלים את רמת הלמידה והיקף החומרים לרמה ודרגה של אומנות. תלמידים המסיימים את הקורס יוצאים ברמה גבוהה ואחוזים גבוהים מכלל התלמידים בכל קורס כבר פותחים קליניקה ומציגים תוצאות מוכחות של בצלחות וגישה מקצועית כמו מטפל בעל ניסיון של כמה שנים. פעמים רבות  מצטרפים אלינו תלמידים שכבר למדו במקומות אחרים  קורס דומה והם מתפעלים מחדש  ולומדים שוב את הקורס ב-הכל אפשרי ומבינים שיש הבדל גדול כשלומדים באופן רגיל או כשלומדים חומר לימודי מבעלי ניסיון קליני רב.
את כל הניסיון הקליני שלנו אנו מעבירים בקורס זה כולל הדגמות רבות וכולל עבודה אישית עם כל תלמיד בקורס. אני יודעים ומאמינים שמטפל צריך קודם הוא בעצמו לעבור טיפול/התפתחות ולחוות על בשרו את כלי ה NLP לפני שהוא יוצא לטפל באחרים, לכן הקורס הזה הנו קודם התפתחות אישית שבה התלמידים מפתחים ומקדמים את אישיותם ואת כישרונות המקצוע שלהם לרמה גבוהה ביותר.
קורס זה מתפרס על 26 מפגשים בני 5 שעות כל מפגש, קורס הכולל פרקטיקה וסופרויז’ן. בסך הכל המסלול הינו 36 מפגשים הכוללים את NLP LIFE.

תמיכה

להיות רב-אומן NLP

השלב הבא להיות רב-אומן NLP, דהיינו מאסטר NLP. לאחר שהסטודנט רכש ידע רב קליני והתנסה באופן מעשי בעבודה עם לקוחות, טבעי הוא להתקדם לדרגת מאסטר NLP. אם קראת עד לכאן אנחנו מניחים שאתה כבר מבין שאנו שמים דגש רב על  ההתפתחות האישית של התלמיד וכן על מקצועיות ברמה גבוהה.
לכן המאסטר שלנו מכוון בעיקר לרכישת מיומנות של מאסטר על החיים. המטרה היא לא התעודה.. את זה אפשר לקבל בקורסים דומים במקומות אחרים, אצלנו אנו מסייעים לסטודנט ללטש את האישיות ולפתח יכולות הרבה מעבר למה שהיה ל עד כה. ליצור אישיות של מאסטר זו מטרה נעלה ומורכבת מאוד ובקורס אנו שמים דגש על כך וכל תלמיד עובר מסלול התפתחות מכוון ומיוחד עבורו על מנת שיתפתחו אצלו היכולות והמיומנויות של מאסטר אמיתי. בקורס גם לומדים לעמוד בפני קהל, לפתח סדנאות וקורסים שונים והנחיית אנשים, השפעה ותקשורת ברמה גבוהה ביותר.
קורס המאסטר מתפרס על 26 מפגשים בני 5 שעות כל מפגש.

NLP רפואי ודמיון מודרך

קורס NLP רפואי הנו קורס המיועד למי שיש לו הכשרה לעבודה בקליניקה באמצעות NLP. בקורס זה מעמיקים ומרחיבים את ההיכרות עם התת מודע, רוכשים ומפתחים מיומנויות נוספות חשובות ונצרכות להצלחת הטיפול ברמה ועומק שמאפשר לעבוד על מגוון רחב מאוד של מצבים ומקרים בקליניקה. קורס זה לא מומלץ למתחילים או למי שלא למד NLP בגישה מקצועית מתאימה.

בקורס זה לומדים את התכונות והשפה של התת מודע(לא מודע), מתרגלים ומתמחים בהעברת מסרים תת הכרתיים לביצוע שינויים וריפוי טבעי של הגוף והנפש.

קורס לשפה אריקסוניאנית

אומנות ההשפעה בתת המודע לתקשורת אפקטיבית מקדמת ומרפאה. מילטון אריקסון השאיר אחריו חומר עתיר ידע שבכל העולם לומדים ורוכשים מיומנויות השפעה באמצעות הכלים והדרכים שמילטון אריקסון השתמש בהם. השפה המילטונית טובה לכל אדם שעוסק בתקשורת עם אנשים. אמא עם הילדים שלה, בזוגיות, בעבודה, בפרסום, שיווק ומכירות.. מי שלמד את השפה הארקסיוניאנית יודע עד כמה השתפרו יכולות התקדשות שלו ועד כמה הינו משפיע היום הרבה יותר טוב מבעבר. לאחר שלומדים קורס זה , קשה להבין איך תקשרנו עם הסביבה עד אז, קורס זה הינו חובה לכל אדם!

קורס שמירת משקל

בקורס זה לומדים את היסודות של תת המודע המנהלים את מנגנוני האכילה, רוכשים מיומנויות טיפול והנחיה ממוקדים לשמירת משקל והרזיה, כשההתמקדות היא בחלקי ההכרה ותת ההכרה של האדם למיקסום תוצאות אפקטיביות לבריאות איתנה ומראה חטוב ומותאם אישית לכל אדם.

קורס לזוגיות מושלמת

בקורס זה לומדים את עקרונות התקשורת הזוגית. מכירים את מנגנוני החשיבה, התגובה והפעולה של כל מין, מתאמנים ורוכשים מיומנויות להדרכה וחיזוק של זוגות.
קורס חוויתי ומלמד שמאפשר לקדם את הזוגיות למקומות ומחוזות שרק בספרים קוראים עליהם.

קורס למוטיבציה

מי לא מעוניין שתהיה לו מוטיבציה להמשיך ולהצליח, להמשיך לגדול ולצמוח? בקורס זה מכירים את המונעים והחוסמים בתת המודע, מכירים את הדרכים היעילות ביותר להשגת מטרות ויצירת אנרגיה מתאימה להצליח בכל תחום או מטרה שנרצה, מתאים למטפלים ולכל מי שרצה מוטיבציה נכונה, טובה ואפקטיבית לחייו.

קורס ניהול זמן

“אין לי זמן”,  “לא היה לי זמן”, “לא מצליח להגיע לזה”.. מכירים את המשפטים האלה והדומים להם? אחרי הקורס הזה יהי לכם את הכלים המתאימים לנהל את הזמן שלכם באופן יעיל ומועיל הרבה יותר ממה שהיה לכם עד היום, הזמן שלכן יהיה מתוכנן נכון יותר, תת המודע שלכם יירתם לביצוע הלו”ז שקבעתם ותשיגו את שרציתם ביתר קלות.