קורסים ללימוד NLP

NLP practitioner

NLP master

ללמוד NLP נהיה בשנים האחרונות טרנד גדול, רבים הם שמלמדים NLP, ענף ה NLP מתפרסם מאוד בארץ והרבה מהלומדים NLP או שלמדו NLP רק זה מקרוב כבר מלמדים. זה יפה ונחמד מאוד משום ש NLP נוגע בכל תחומי החיים, אך דבר אחד חשוב לדעת, והוא קריטי! ללמד אנשים לטפל באחרים באמצעות NLP יש בזה אחריות גבוה ומי שאין לו נסיון מתאים זו תהיה חוכא וטלולא ועשיית צחוק מהתחום! על מנת ללמוד NLP באופן מקורי ולקחת אותו לתחום הקליניקה יש ללמוד ממי שעושה זאת בפועל בקליניקה באופן קבוע.
כמו שלא יעלה על הדעת ללמוד רפואה ממי שאין לא נסיון מוכח.
בקורסים שלנו אנו מקפידים על מסלול התפתחות אישי והיכרות מעמיקה עם החומרים של NLP ורק לאחר מכן עוברים ללמוד את ה-NLP כמקצוע עתיד.


NLP PRACTITIONER הנו הקורס הראשון לנכנסים לשערי הלימוד של NLP, במכללה שלנו באופן ייחודי לנו, אנו מלמדים את הקרוס הזה NLP PRACTITIONER לאחר שתלמיד למד את NLP LIFE שהוא תקציר של הקורס אך מותאם לחיי היום יום, אנו סוברים שכדי ללמוד כראוי MLP צריך לחוות אותו נכון וכמה שיותר, בפרט שלאחר הקורס NLP PRATITIONER בגורי הקורס בכל מקום כבר מעיזים לפתוח קליניקה ולנסות לסייע לאנשים.. במכללה שלנו אנו ראשית מכשירים ומלךמדים את היסודות, התלמידים עושים היכרות מעמיקה איך הדברים עובדים.. וכשהם מגיעים לקורס המקצועי NLP PRACTITIONER הם כבר מוכנים מספיק כדי לעבוד לשלב המקצועי ובסיום הקורס יהיהו להם הכישורים הנכונים האמיתיים והמעמיקים גם לסייע לאחרים.

 

קורס מאסטר NLP הינו הקורס המקדם יותר בענף ה-NLP , בקורס נלמדים מודלים מתקדמים לביצוע שינויים בשיחה ובתהליכי התערבות להעברה ממצב מצוי לרצוי.
בקורס נלמדים מודלים של העברת מסרים, עמידה בפני קהל, השפעה ושכנוע, עריכת מצגות ופיתוח סדנאות וקורסים.

NLP MASTER הינו הקורס העמוק והנרחב בידע איכותי ומקדם.
במכללה שלנו אנו שמים דגש מלבד כל הנזכר לעיל גם פיתוח אישיות ה- MASTER שבתלמיד. מאסטר זה לא רק תאר זו מהות!

במכללת הכל אפשרי אנו משקיעים בכל תלמיד/ה את כל הנדרש  על מנת שיגיעו למהות מאסטר על החיים שלהם ועל ועם הסובב אותם.
כי זה העיקר! איך פעם אמרו.. העיקר זו התהודה ולא התעודה!

"עשה מה שאתה אוהב ויום יבוא ותתפרנס מזה"

פליקס גרבר

נ.ל.פ לחיים

קורס יסודי וחשוב לחיים, ניהול המחשבות והרגשות, פיתוח מערכות יחסים, חינוך, זוגיות, שחרור מחסמים ועכבות, עקרונות ההצלחה, כספים, עסקים...

B.S.M רפואי

קורס B.S.M מיועד למקצוענים, למי שכבר מנחה ומטפל בקליניקה ורוצה לשדרג את היכולות שלו ולהביא אותם לרמה ופיתוח מיומנות"על". עקרונות העבודה היסודית והסודית עם התת מודע, יכולת השפעה והובל לביצוע שינויים ותהליכי ריפוי ברמה גבוהה עם כל מחלה, סודות הקבלה לשיפור בריאות ניקוי וטיהור החלק הרוחני ועוד..

NLP כמקצוע

ללמוד NLP כמקצוע לומדים מהמקצוענים, מאלו שיש להם אלפי ועשרות אלפי שעות של למידה ועשייה, NLP כמקצוע אינו שונה מכל שיטה טיפולית אחרת, צריך ניסיון רב, מודלים מדויקים, ללמוד במעלי נסיון אמיתי מוכח בקליניקה של שנים רבות מאוד. NLP master, NLP practitioner

האויב של הNLP הוא היעדר גבולות וסדר בהכשרת מנחים.